Autolakovanie

Ponúkame plnú škálu produktov určených pre trh s povrchovými upravami automobilov. Na Slovensku sme exkluzívnym importérom lídra PPG v autoopravárenskom priemysle. Výberom produktov PPG Refinish budete profitovať z viac ako 80 ročných skúseností s vývojom náterom pre autoopravárenský trh. PPG neustále investuje do inovácií, výskumu a nových technológií. PPG bola prvou spoločnosťou, ktorá už v roku 1992 uviedla na trh systém lakov na báze vodou riediteľných látok. Vrámci PPG ponúkame komplexný sortiment špičkových produktov vedúcich na trhu s autolakmi a to v troch značkách PPG, NEXA AUTOCOLOR and MAX MEYERVo všetkých týchto značkách ponúkame vodouriediteľný systém kombinovaný celým radom produktov, ktoré sú flexibilné a ľahko sa používajú.

Naše inovatívne produkty, ako samonivelizačný základ, UV základ alebo keramický číry lak v kombinácii s najlepšími základnými lakmi vo svojej kategórii sú najlepším riešením pre každú lakovňu.

Autolakovanie produkty

Dva z troch automobilov vyrobených v Európe a Severnej Amerike dnes využíva špecializované znalosti a technológiu PPG. To znamená, že PPG je dodávateľom, ktorého si producenti automobilov a lakovacie dielne vyberajú.

PPG Refinish využíva rozsiahle znalosti OEM a najnovšie technológie, aby mohol zlepšovať svoje produkty.

Nexa Autocolor®

NEXA AUTOCOLOR® zavádza úžasné riešenia, vďaka ktorým môžu lakovacie servisy nielenže rozvíjať svoju činnosť a zvyšovať zisky, ale môžu byť aj konkurencieschopnejšie na trhu lakovacích opráv.

NEXA AUTOCOLOR® neustále buduje reputáciu svojej značky prostredníctvom dodávania najmodernejších produktov, ktoré sa charakterizujú dokonalou kvalitou a vysokou účinnosťou pri procese úpravy.

MaxMeyer®

MaxMeyer® je európskou značkou so solídnou pozíciou, ktorá sa môže pochváliť viac ako 100 ročnými skúsenosťami v lakovacom odvetví.

Potreby a očakávania lakovacích servisov sú pre MaxMeyer® najdôležitejšie, čo predstavuje podnet k rozvoju technológie a produktov, ktoré sa ľahko používajú a po úprave zabezpečujú dlhodobý efekt.

Roberlo®

Roberlo je rodinný podnik špecializovaný na vývoj, výrobu a predaj náterov a ďalších opravárenských riešení pre trh Refinish Aftermarket a pre priemyselné aplikácie.

Polyvalencia náterových systémov Roberlo umožňuje prípravu širokej škály výrobkov, ktoré zabezpečia splnenie všetkých požiadaviek trhu bez ohľadu na rozmery, technické požiadavky alebo požiadavky zákazníkov.