PRODUKTY

/ MaxMeyer®

MaxMeyer® je európskou značkou so solídnou pozíciou, ktorá sa môže pochváliť viac ako 100 ročnými skúsenosťami v lakovacom odvetví.

Potreby a očakávania lakovacích servisov sú pre MaxMeyer® najdôležitejšie, čo predstavuje podnet k rozvoju technológie a produktov, ktoré sa ľahko používajú a po úprave zabezpečujú dlhodobý efekt.

MaxMeyer® ponúka ďalšie riešenia, ktoré sú vhodné pre životné prostredie a zároveň uľahčujú prácu lakovača.

MaxMeyer® je značkou, ktorá patrí do firmy PPG Industries, čiže k lídrovi v oblasti lakovacích náterov. Firma je hlboko presvedčená o tom, že rovnomerný rozvoj je najdôležitejším aspektom vedenia našej hospodárskej činnosti.

“Všetky naše aktivity sú zamerané na prinášanie úspechu nielen nám, ale aj naším klientom, dodávateľom, spoločníkom ako aj naším pracovníkom. Pracujeme tak, aby sme sa cielene pričinili k upevneniu stability nielen našej ekonomiky, ale aj k ochrane prostredia, v ktorom žijeme. Veríme, že tieto dva kľúčové aspekty rovnomerného rozvoja – stabilita PPG a stabilita sveta – sa vzájomne nevylučujú, ale naopak, koexistujú.”

Lakovačom dodáva MaxMeyer® ľahko používateľné riešenia pre každú situáciu: od AquaMax cez bezfarebné laky po UHS Duralit Extra Direct Gloss.

Produkty MaxMeyer®

AQUAMAX® vodou riediteľný základ

Celý rad užívateľsky zaujímavých pigmentov, ktoré poskytujú vynikajúcu presnosť zhody farieb a vysoko kvalitnú opravu. MaxMeyer® AquaMax® je jeden z uživateľsky najdostupejších vodou riediteľných podkladových systémov. Pomocou najnovších techník určovania farieb poskytuje AquaMax® trvale dobrú zhodu farieb so všetkými významnými výrobcami automobilov. Základný náter AquaMax® je možné pretrieť farbou MaxMeyer® 0300 HS Clearcoat, čím sa získa vysoko kvalitný lesklý povrch. Ak sa použije pri opravách pripravených pomocou výrobkov MaxMeyer® – vysoko vrstvových plničov, striekacích tmelov alebo podkladov “mokré do mokrého” – tak poskytuje základ AquaMax® spolu s čírym lakom 0300 HS kompletný vysoko kvalitný opravárenský systém

>>> Technická dokumentácia

MAXICAR® HS Basecoat

Systém MaxiCar® HS je základný lak s vysokým obsahom pevných látok, je ľahko použiteľný, rýchloschnúci a má vynikajúce krycie viastnosti pri viacvrstvových farbách a farbách s perleťovým efektom. Tento základný lak vám poskytuje vysokú kvalitu, produktivitu, vynikajúce krytie a trvanlivosť.

>>> Technická dokumentácia

2K UHS DURALIT® Extra Tinters

MaxMeyer® UHS Duralit Extra je ľahko použiteľný systém vrchného laku s priamym leskom, ktorý poskytuje trvale dobré zhody farieb so všetkými významných výrobcami automobilov. UHS Duralit Extra poskytuje vynikajúci lesk a odolnú povrchovú úpravu. Ponuka tužidiel a riedidiel dáva vašej lakovni flexibilitu pri dosiahnutí čo najkvalitnejšej opravy akýchkoľvek rozmerov. Pigmenty UHS Duralit Extra sú ľahko použiteľné 2K akrylové vrchné laky s priamym leskom, ktoré poskytujú vynikajúci lesk a odolnú povrchovú úpravu. UHS Duralit Extra ponúka vysoký výkon produktu a vysokú kryciu schopnosť v celej farebnej škále doplnenú vynikajúcim leskom. Vysoký obsah tuhých látok vo výrobkoch umožňuje lakovni nanášať menšie množstvá, čo vedie k úsporám v spotrebe. Skracuje sa aj doba sušenia, čím sa tiež zvyšuje produktivita.

>>> Technická dokumentácia