Priemyselné lakovanie

Pre PPG je renovácia automobilov pre komerčnú dopravu niečím viac ako iba lakovaním, je to posadnutie.

Mnohoročné skúsenosti PPG z lakovania, ako aj dobré vzťahy s producentmi automobilov pre komerčnú dopravu a majiteľmi vozidlového parku sa spájajú s vášňou rozvíjať vedúce technológie.

PPG vďaka tejto záľube vytvorila líniu produktov DELFLEET®DELFLEET® predstavuje kompletnú a univerzálnu škálu produktov vytvorených špeciálne pre dodávky. Spĺňajú dokonca aj tie najprísnejšie požiadavky týkajúce sa lesku, efektu a výkonu pre tento sektor.

Ľahko sa používajú, sú jemné pre životné prostredie a sú vždy v súlade s najnovšími európskymi predpismi. Univerzálnosť línie DELFLEET® bola uznaná výrobcami dodávok (CVM) ako najlepší výber aj na trhu aftermarket, pretože ponúka najpokročilejšie a široko chápané technológie pre farbivá a živicu.

Delfleet nezávisle od Vašich očakávaní ponúka vždy najvýkonnejšie a príslušné riešenia pre každý typ vozidla a spomedzi všetkých druhov aplikácií.

PPG sa zapája aj do vedenia výskumov a do rozvoja produktov. Napríklad PPG zavádza DURABULL® – polyuretánovú technológiu s širokým rozmedzím aplikácie a výhod, vrátane predchádzania vzniku poškodení domčekov a kempingových prívesov.

Priemyselné lakovanie produkty