Tréningové centrum

Kde sa zamestnanci stávajú expertmi v remesle

V JL rozumieme rýchlym zmenám prebiehajúcim v opravárenskom biznise a požiadavke každej lakovne, aby dosiahla najvyššiu efektivitu a ziskovosť. Našim hlavným zameraním je poskytnúť najkvalitnejšie školenia, aby sme pomohli našim zákazníkov dosiahnuť tieto ciele.

Naše moderné školiace stredisko s priestorom 1200 m2 zahŕňa 2 plne zariadené tréningové miestnosti, kuchynku a jedáleň, miešareň, najlepšiu striekaciu kabínu vo svojej triede, 2 prípravné miesta a oddelenú plne vybavenú školiacu zónu na leštenie.

V našej ponuke sú nielen technické a produktové školenia, ale aj široký výber školení šitých na mieru konkrétnym potrebám našich zákazníkov, ako sú optimalizácia pracovných procesov alebo tréning manažmentu lakovne.

Našim zákazníkom ponúkame kompletnú podporu pri zaškoľovaní už od prvého dňa, všetky naše kurzy sú prispôsobené špecifickým potrebám našich klientov, či už potrebujú zaučenie nových zamestnancov, zefektívnenie procesov, techniku brúsenia.

Náš technický tím podporuje lakovne v ich každodennej práci s technickými auditmi, výberom optimálneho procesu alebo najnovšími inovatívnymi produktami. S viac ako 30- ročnými skúsenosťami, najlepším vybavením v svojej triede, tisíckami hodín školení a našimi certifikovanými technikmi sme schopní pripraviť školiace programy, ktoré budú ušité na mieru tak, aby spĺňali každú potrebu v opravárenskom biznise.