PRODUKTY

/ PPG Refinish

Dva z troch automobilov vyrobených v Európe a Severnej Amerike dnes využíva špecializované znalosti a technológiu PPG. To znamená, že PPG je dodávateľom, ktorého si producenti automobilov a lakovacie dielne vyberajú.

PPG Refinish využíva rozsiahle znalosti OEM a najnovšie technológie, aby mohol zlepšovať svoje produkty.

PPG Refinish je zárukou toho, že procesy a lakovacie systémy, ktoré vyrába, spĺňajú požiadavky nielen výrobcov automobilov, ale aj lakovacích dielní.

PPG Refinish vytvára ľahko použiteľný proces, vďaka ktorému je možné skrátiť čas práce a používania lakovacej kabíny a autoservisom zároveň pomáha zredukovať náklady, maximalizovať výkon a zvýšiť ziskovosť.

PPG Refinish - benefity

Proces rýchlej úpravy (S.M.A.R.T.)

Jednoduchý a ľahký proces vytvorený kvôli rýchlym úpravách na malých povrchoch (od jedného do troch dielov).

Kompletný vodou riediteľný proces

Vodou zriediteľný systém základných náterov ENVIROBASE® High Performance v spojení s vodou riediteľným bezfarebným lakom a základnou náterovou farbou zabezpečuje efektívne riešenie v prípade povrchovej úpravy fabrického náteru.

Proces vnútorných úprav (Komora motora)

Tento unikátny Systém vnútorných úprav ponúka rýchlejší proces ako konvenčné metódy úpravy, a taktiež zaručuje presné zladenie farby s fabrickým náterom.

Proces lakovania umelej hmoty

Škála produktov na lakovanie základov z umelej hmoty, od odlakovača a produktov na prípravu základu až po povrchové nátery.

Produkty PPG

Envirobase® High Performance

Envirobase® High Performance je systém miešania vodou riediteľných báz, ktorý významne znižuje emisie organických rozpúšťadiel do okolitého prostredia a je v súlade s požiadavkami súčasnej i budúcej legislatívy.

Pokiaľ sa aplikujú ako súčasť dvoj- alebo viacvrstvového farebného lakovacieho systému, vytvárajú namiešané farby systému Envirobase High Performance finálny farebný povrch s pastelovým, metalickým, perleťovým alebo špeciálnym efektom a poskytujú excelentné krytie a schopnosť vykonávať opravy “do prestriekania”.

V kombinácii s vysoko kvalitnými čírymi lakmi a základmi PPG poskytuje systém Envirobase High Performance povrch s excelentným leskom, odolnosťou a trvanlivosťou. Pretože je jednoduchý na používanie a flexibilný, je tento systém schopný poskytovať vysokú kvalitu v celej škále opráv.

>>> Technická dokumentácia

Deltron® Basecoat

Deltron® GRS základný lak je rýchly, ľahko používateľný podkladový lak, ktorý poskytuje excelentné farby a krytie – je vždy dobrou voľbou s dobrou zhodou farieb.

S paletou základných pigmentov, hliníkových, perleťových a pigmentov so špeciálnym efektom, všetky využívajú najmodernejšie pigmenty a sú plne v súlade so súčasnými a budúcimi trendmi, lakovne sú vybavené špičkovou presnosťou farieb.

>>> Technická dokumentácia

Deltron® Progress UHS DG

Deltron® Progress je nová generácia systému DG – systému farieb s priamym leskom na báze UHS. Tento inovovaný systém DG má vylepšené vlastnosti vo viacerých smeroch. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vynikajúci lesk, vynikajúce rozlievanie pri striekaní a vyžaduje len minimálne množstvo zásob. Na výber je rada tužidiel čo robí Deltron® Progress vhodným do akýchkoľvek podmienok.

>>> Technická dokumentácia