PRODUKTY

/ NEXA AUTOCOLOR®

NEXA AUTOCOLOR® zavádza úžasné riešenia, vďaka ktorým môžu lakovacie servisy nielenže rozvíjať svoju činnosť a zvyšovať zisky, ale môžu byť aj konkurencieschopnejšie na trhu lakovacích opráv.

NEXA AUTOCOLOR® neustále buduje reputáciu svojej značky prostredníctvom dodávania najmodernejších produktov, ktoré sa charakterizujú dokonalou kvalitou a vysokou účinnosťou pri procese úpravy.

Špecializované vedomosti a neustály rozvoj produktov majú vplyv na to, že výber NEXA AUTOCOLOR® ako dodávateľa riešení pre lakovacie opravy je zárukou úspechu.

NEXA AUTOCOLOR® poskytuje riešenie pre každú situáciu, od AQUABASE® Plus až po bohatú škálu bezfarebných lakov HS+ i 2K® HS+ Direct Gloss.

Produkty NEXA AUTOCOLOR®

Aquabase® Plus

Aquabase® Plus je vysoko kvalitný systém vodou rieditelných báz, ktorý významne obmedzuje emisie organických rozpúštadiel do životného prostredia a vyhovuje všetkým súčasným i budúcim legislatívnym predpisom.

Aquabase® Plus je súčasťou kompletného systému produktov, ktorý ponúka presné zjednotenie farebných odtieňov báz (metalíz, perletí, jednovrstvových pastelových báz, ako aj báz vytvárajúcich špeciálne efekty), skvelé krytie a jednoduché opravy metódou “do prestriekania”, a vďaka tomu aj zvýšenie produktivity a ziskovosti lakovne.

V spojení s vysokou kvalitou plničov a čírych lakov NEXA AUTOCOLOR® poskytuje systém Aquabase® Plus dokonalý lesk, vzhľad a odolnosť. Aquabase® Plus vyniká ľahkou aplikáciou, jednoduchým a pružným systémom produktov, vďaka čomu sa môže používať v rôznych podmienkach.

>>> Technická dokumentácia