Profil 

JL spol. s r.o. sa zaoberá činnosťou v oblasti povrchových úprav pre osobné a úžitkové vozidlá a pre priemysel- oceľové konštrukcie, stolárska výroba a nábytkárstvo.

Naša firma vznikla v roku 1990 so zameraním na činnosť v oblasti povrchových úprav pre osobné a úžitkové vozidlá. Už v roku 1995 sa stala oficiálnym zástupcom značky PPG pre Slovenskú republiku, aby v roku 1998 zavŕšila svoje úsilie a stala sa výhradným dovozcom opravárenských produktov  PPG   a Max Meyer  pre SR.  V roku 2002 sa stala výhradným distribútorom značky NEXA Autocolor, ktorá je združená pod hlavičkou PPG.                                                                                           

S rozvojom firmy sa naša činnosť rozšírila aj o technológie súvisiace s povrchovými úpravami a o povrchové úpravy pre priemyselné využitie.

Dnes je spoločnosť JL spol. s r.o. firma s pevným zázemím. Vyše dvadsať  rokov práce na slovenskom trhu je zárukou spoľahlivosti a záruky, ktorá sa dá dosiahnuť iba dlhodobou prácou všetkých jej pracovníkov. V súčasnosti možno odmerať jej silu podielom na trhu, ktorý predstavuje viac ako 50%.