O nás


JL spol. s r.o. bola založená pred 30 rokmi a my sme hrdí na to, že sme rodinným podnikom zameraným na zákazníka a ochranu životného prostredia.

Sme exkluzívnym importérom globálneho výrobcu lakov PPG Industries. Naša ponuka zahŕňa všetky vedúce značky z PPG portfólia: PPG, NEXA AUTOCOLOR a MAX MEYER. Vďaka našim dodávateľom kombinujeme to najlepšie - najkvalitnejšie výrobky, inovatívne riešenia a vynikajúce služby.

Dynamický rozvoj na trhu s produktami pre povrchové úpravy vyžaduje poskytovanie efektívnych riešení prispôsobených unikátnym požiadavkám každého nášho zákazníka. Z toho dôvodu spolupracujeme so širokým okruhom prvotriednych spoločností, ktoré dodávajú všetky podporné materiály a technológie požadované v lakovníckom priemysle (striekacie kabíny, striekacie pištole, brúsne stroje a papiere, ochranné vybavenie a veľa iných).

JL spol. s r.o. má odborné skúsenosti vo všetkých oblastiach trhu s produktami pre povrchové úpravy, najmä autolakovania osobných a úžitkových vozidiel, drevárskeho a priemyselného lakovania. Neustále vylepšujeme našu ponuku a zdokonaľujeme naše služby, aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám našich zákazníkov.

Chceme sa uistiť, že naša budúcnosť bude zelenšia, preto sme sa rozhodli, že spolu s našimi zákazníkmi, partnermi, rodinami a priateľmi na Slovensku zasadíme pol milióna stromov v priebehu najbližších 10 rokov, pretože v JL sa zaujímame = JL ... WE CARE!

Why WE CARE


Sme rodinná spoločnosť a k svojim zamestnancom, zákazníkom a partnerom sa správame ako k našim rodinným príslušníkom - so starostlivosťou,
úctou a láskou.

Zrenovovali sme naše kancelárie, aby sme zabezpečili, že všetci pracujeme v bezpečnom a zdravom prostredí, neustále sa rozvíjame prostredníctvom rôznych školení, ktoré poskytujú najvyššie štandardy služieb, investujeme do nových technológií na zlepšenie našej efektívnosti a produktivity, pretože - WE CARE!

Kľúčom k nášmu úspechu sú naši zákazníci, bez ich dôvery a podpory by sme neexistovali. WE CARE - o neustály rast a rozvoj všetkých našich zákazníkov výberom iba prémiových dodávateľov, ktorí zaručujú, že ponúkame najlepšie inovatívne produkty, technológie a riešenia vo svojej triede.

WE CARE – o budúcnosť nášho remesla, preto investujeme do výchovy nových talentov v duálnom vzdelávaní alebo v našom programe mimoškolského celoživotného vzdelávania. Naši učitelia a školitelia učia absolventov nie len ako používať najnovšie produkty, technológie a stroje, ale predovšetkým ako pracovať bezpečne, produktívne a šetrne k životnému prostrediu.

Sme si vedomí dopadu každého podnikania na životné prostredie, a aby sme ho minimalizovali, implementovali sme náš ekologický štýl práce. Redukujeme, Opätovne používame a Recyklujeme. Používame iba papier z recyklácie, separujeme každý odpad, takmer všetkým starým/použitým položkám dávame druhý život, namiesto ich opätovného nákupu, filtrujeme vodu, sadíme stromy a máme úle s včelami ... WE CARE, pretože neexistuje planéta B.

Každý rok svojimi darmi podporujeme rôzne charitatívne aktivity, pretože WE CARE o tých, ktorí sa o seba nemôžu postarať sami.

Adoptovali sme si psíka z útulku, volá sa Justi, miluje hovädzie pochúťky a ponúkli sme mu miesto strážnika v našej spoločnosti, pretože WE CARE každý deň o každého a o všetko, čo robíme, a robíme to s láskou!